Uitzonderlijke openingen op zondag

Wetteren: zondag 10-12, 17-12, 24-12 en 31-12  10u-17u
Olen: zondag 26/11, 03/12, 10/12  13u-17u  17/12 van 10u-17u en 24/12 10u-16u
Deinze: zondag 10/12 en 17/12 10u-18u
Dok N
oord: 17/12 en 24/12 13u-17u

Vanaf 1 september veranderen de openingsuren van ATITA Wetteren:

Open: vanaf 9u30

Gesloten:   
18u30 (ma tot vrijdag).
18u (op zaterdag)

 

Brugge

Koningin Astridlaan 97
Express Park
8200 Brugge (Sint-Michiels)

Tel: 050/70.60.61
E-mail: brugge@atita.be

Openingsuren:
Maandag tot en met vrijdag: 9 uur - 18 uur
Zaterdag: 10 uur - 18 uur

 

 

Deinze

Driespoort Shopping Deinze
Gaversesteenweg 48 bus 4 (blok B)
9800 Deinze

Tel: 09/380.03.05
E-mail: deinze@atita.be

Openinguren :

Maandag tot en met zaterdag van 9u tot 18u.

 

 

Gent (Mariakerke)

Brugse vaart 9
9030 Gent-Mariakerke

Tel: 09/236.55.37
E-mail: gent@atita.be

Openingsuren:
Maandag tot en met zaterdag: 9u - 18u.

 

 

Gent (Shopping Dok Noord)

Dok Noord 7/107
9000 GENT

Tel: 09/233.44.85
E-mail: gentdoknoord@atita.be

Openingsuren:
Maandag tot en met vrijdag : 9u30 - 18u.

Zaterdag : 10u - 18u.

Uitzonderlijk gesloten op 14/08/2017, 21/08/2017 en 28/08/2017

 

Olen

Lammerdries-Winkelstraat 4 –bus A4
2250 Olen

Tel: 014/75.62.55
E-mail: olen@atita.be

Openingsuren:
Maandag tot en met zaterdag 10u tot 18u30.

 

 

Torhout

Oostendestraat 284
8820 Torhout

Tel: 050/67.52.72
E-mail: torhout@atita.be

Openingsuren :
Maandag tot en met
zaterdag: 9u30 - 18u

 

 

Vilvoorde

Roosevelt center
Mechelsesteenweg 40
1800 Vilvoorde

Tel: 02/303.71.42
E-mail: vilvoorde@atita.be

Openingsuren:
maandag tot vrijdag: 10u - 18u
zaterdag : 9.30u - 18u

 

 

 

 

Wetteren

Frunpark Wetteren
Oosterzelesteenweg 5/12
9230 Wetteren

Tel: 09/330.63.85
E-mail: wetteren@atita.be

Openingsuren:
Maandag tot en met vrijdag: 09:30u - 18:30u
Zaterdag: 10u - 18u